Studené sání STEEDA, Mustang GT (2005-09) s rozvodem

ID: 555-3131
Měrná jednotka: ks
19 048 Kč
15 742 Kč bez DPH


Při nákupu nad 25 000 Kč, máte dopravu ZDARMA

Není skladem

Stručný popis


Studené sání STEEDA, Mustang GT (2005-09). Kompatibilita s Mustang GT S197 -Součástí balení je kompletní AIR BOX- s rozvodem

Detailní informace


Sání studeného vzduchu je mnohem efektivnější metodou sání vzduchu do motoru než klasický proces filtrování vzduchu v továrním motoru. Vzduch nejprve prochází "hrází", která izoluje nasávaný vzduch od vysokých teplot sálajících z motoru. Do směsi se tak dostává chladnější vzduch, což zvyšuje efektivitu spalování, odezvu škrtící klapky a celkový projev motoru.

Steeda studené sání je jedno z nejprodávanějších sání na Americkém trhu. Pro modelovou řadu S 197 nabízí zvýšení výkonu zhruba o 38HP a 30ft/lbs a za pomocí SCT tuneru (3015). Sama společnost SCT prohlásila, že právě studené sání od společnosti Steeda , má nejlepší výsledky ze všech distribuovaných“ aftermarketových “ studených sání v USA. Jednoduchý a plně funkční design –upoutá pozornost všech přihlížejících po otevření kapoty.
Velké plus je v tom , že tento filtr se dá čistit a udržovat za pomocí čistící sady (mycí přípravek a impregnace) Viz. související zboží.
-Pro Mustang GT s kompresorem stačí pouze – Studené sání pod číslem 555-3120.
-Dlouhá životnost vzduchového filtru- bez nutnosti výměny.


 Podobné produkty