Software řidicí jednotky pro veškeré ATMOSFÉRICKÉ úpravy pro Ford Mustang 15-ECO,V6,GT.Software řidicí jednotky pro veškeré ATMOSFÉRICKÉ úpravy pro Ford Mustang 15-ECO,V6,GT.

ID: TUNE-NA-2015-17-DYNO
Měrná jednotka: h
13 794 Kč
11 400 Kč bez DPH


Při nákupu nad 25 000 Kč, máte dopravu ZDARMA


Stručný popis


Tato položka individuální software řídicí jednotky je určená pro všechny uživatele, kteří mají nebo plánují montovat jakékoliv hardwarové úpravy jako například studené sání vzduchu , větší škrtící klapku, sací manifold s větší kapacitou vzduchu, aftermarketové výfukové svody a spoustu dalších hardwarových změn při zachování atmosférického plnění motoru. Nezapomeňte na to že námi vytvořený software je kompatibilní se všemi zařízeními SCT - za pomocí kterých nahrajete námi vytvořený program do řídicí jednotky vašeho vozu. V případě že zařízení ještě nemáte. Najdete ho v sekci související zboží. Program vám pošleme emailem a vy si ho za pomocí zařízení SCT nahrajete do řídicí jednotky. Nebo Vám ho nahrajeme u nás na pobočce! V CENĚ JE MĚŘENÍ VÝKONU NA NAŠÍ POBOČCE V LETŇANECH , ZDE MÁME K DISPOZICI NEJMODERNĚJŠÍ ZKUŠEBNU AXLE HUB!

Detailní informace


Zde nám prosím zodpovězte nezbytné otázky, které potřebujeme zodpovědět pro vytvoření individuálního softwaru řídicí jednotky dle aktuální specifikace vašeho vozu. Software je určen pro vozy Ford Mustang V6 , GT, Eco Boost . Zkopírujte seznam otázek a vložte ho do poznámky při dokončení objednávky zároveň zodpovězte co nejpřesněji veškeré body. 1) Máte vlastní zařízení SCT (X4,iTSX,TS Liwe Wire) : ANO/NE (pokud přidejte zařízení do nákupního košíku naleznete v souvisejících produktech. 2)Sériové číslo vašeho zařízení SCT: .................Naleznete ho pod čar. kódem ze zadní strany zařízení 3)Rok výroby vašeho vozu/modelový rok:.................................. 4)ČÍSLO ŘIDICÍ JEDNOTKY /STRATEGY CODE:....................(nalepeno na řídicí jednotce) 5)Převodový poměr zadní nápravy:.................................(Pokud máte originál napište STOCK) 6)Rozměr zadních pneumatik:.........................................(např. 275/40-19) 7)Převodovka: AUTO/MANUAL 8)Oktanové číslo paliva pro , které má být program určen: 95/100/E85 9)ZDE VYPIŠTE VEŠKERÉ HARDWAROVÉ ÚPRAVY, KTERÉ MÁTE ZMĚNÉNÉ NA POHONNEM ÚSTROJÍ A NA MOTORU OPROTI SÉIOVÉMU STAVU. 10) POŽADAVKY NA SOFTWARE: (omezovač otáček-rychlosti, shift point......) 11) NAVRHNĚTE NÁM TERMÍN KDY BY SE VÁM HODILO MĚŘENÍ VÝKONU U NÁS NA POBOČCE: Popřípadě seznam můžete dodatečně zaslat na emailovou adresu : eshop@spiritcars.cz do předmětu prosím vložte číslo objednávky !

Podobné produkty