Čistič pro automatické převodovky Quick clean BG 106  ATF +PSF 325ml.Čistič pro automatické převodovky Quick clean BG 106 ATF +PSF 325ml.

ID: BG106
Měrná jednotka: ks
303 Kč
250 Kč bez DPH


Při nákupu nad 25 000 Kč, máte dopravu ZDARMA

Skladem
Sleva

Stručný popis


BG 106 - Dekarbonizace automatické převodovky

Detailní informace


BG 106 QUICK CLEAN 325 ml efektivně a velice rychle odstraňuje houževnaté úsady na těle ventilu, z prostoru filtru a dalších součástí automatických převodovek. Intenzivně zabraňuje znehodnocení nové náplně převodového oleje, prodlužuje životnost náplně a mechanických součástí automatocké převodovky.


 


Způsob použití BG 106: Doporučujeme nalít obsah celé nádoby servisními průstupy do převodovky ohřáté na provozní teplotu, jet auto projet na cca 15 minut a provádět průběžně řazení přes všechny převodové stupně nahoru a zpět (několikrát zopakovat, čím více cyklů, tím lépe), aby se olej s čističem dostal do všech pohyblivých částí převodovky. Jakmile je projížďka ukončena, doporučujeme co nejdříve kompletní náplň převodovky vyměnit. Do nového převodového oleje automatické převodovky doporučujeme přidat aditivum BG 310 ATC Plus 325 ml, čímž dosáhnete maximální ochrany díky vytvoření silného mazacího filmu, snížíte tak výrazě tření a provozní hluk převodového ústrojí.


Podobné produkty