BG - Kompletní dekarbonizace motoru - benzínBG - Kompletní dekarbonizace motoru - benzín

ID: BG6567K
Měrná jednotka: ks
1 209 Kč
999 Kč bez DPH


Při nákupu nad 25 000 Kč, máte dopravu ZDARMA

Skladem
Sleva

Stručný popis


BG Kit pro dekarbonizaci motoru - benzinové motory.

Detailní informace


Tříkrokový systém k navrácení plného výkonu motoru od americké firmy BG.


Tato sada je složena ze 3 přípravků a nalévacím hrdlem.


1. Výplach motoru se 100% účinností - BG PN 109E (325 ml).


Profesionální výplach motoru s 100% účinností. Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.Návod k použití PN 109E: Před výměnou motorového oleje přidejte jedno balení do starého oleje. Motor nastartujte a nechte na volnoběh běžet 40 minut. Motor poté vypněte a okamžitě vyměňte motorový olej a olejový filtr!


2. Aditivum zlepšující vlastnosti oleje - BG PN 110E (325 ml)


Multispektrální aditivum motorových olejů, obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Vytváří velmi silný mazací film, který výrazně snižuje tření a zabraňuje vzniku opotřebení i při velmi nízké hladině motorového oleje v motoru. Má obrovskou oxidační a termální stabilitu, která zabraňuje houstnutí a degradaci motorového oleje. Udržuje motor bez úsad. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315 %. Účinky BG 110: Test oxidační stability motorových olejů třídy API SL, SAE 5W-30. Profesionální přípravek BG MOA© prodlužuje stabilitu motorového oleje o více než 260 %.


Návod k použití PN 110E: Přidejte 1 balení do 4 až 6 litrů nového oleje


3. Profesionální a nejsilnější servis benzínových motorů - BG PN 208E (325 ml)


Pro zvýšené nároky nejmodernějších vstřikovacích systémů zážehových motorů, které jsou vystavovány vysokému zatížení a zvýšené tvorbě karbonových úsad, byl ve spolupráci s výrobci motoru vyvinut revoluční přípravek, který velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy, filtru pevných částic a katalyzátoru. Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva, snižuje spotřebu paliva, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, filtrů pevných částic, lambda sondy a katalyzátoru. Preventivním použitím přípravku BG 208 (44K) udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám. Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic. Pouze jedno balení BG 208 (44K) každých 10 000 – 15 000 km na jednu palivovou nádrž. Po celou dobu ujetí 15 000 km nemusíte používat žádné další přípravky.


Návod k použití: PN 208E: přidejte 1 balení každých 15000 km na jednu palivovou nádrž (max. 75 litrů), dotaknujte plnou nádrž a vyjeďte ji do rezervy Ventily - Produkty BG byly vždy světovou jedničkou v odstraňování karbonových úsad z ventilů. Úsady na ventilech a dosedacích plochách ventilů výrazně ovlivňují výkon, spotřebu motoru a zapříčiňují "klapání" motoru. Nové složení BG přípravků zvýšilo jejich účinnost o dalších 18 %. BG 208 navrací motoru plný výkon, snižuje spotřebu a speciální syntetická látka vytváří polituru na ventilech, která oddaluje novou tvorbu karbonových úsad. Spalovací prostor - Úsady na pístních kroužcích a hlavě válce zapříčiňují nepravidelné zážehy, což snižuje efektivitu využití paliva a životnost motoru. BG 208 již během 500 km (jedna nádrž) odstraní tvrdé úsady z pístních kroužků a hlavy válce. Navrátí motoru plný výkon. Vstřikovače - Úsady na vstřikovačích zabraňují správnému rozprašování paliva a to má za následek zvýšené emise, neklidný chod motoru, vyšší spotřebu paliva a ztrátu výkonu motoru. BG 208 rychle a účinně odstraní úsady ze vstřikovačů, zajistí správné mísení paliva se vzduchem a vrátí motoru výkon. Katalyzátor - Postupně dochází k zanášení katalyzátoru, které vede k úplné neprůchodnosti, výsledkem je zvýšená tvorba škodlivých výfukových zplodin a snížení výkonu motoru. Testy prověřily vyjímečnou schopnost BG 208 v odstraňování úsad navracení efektivity katalyzátoru. Palivový filtr - Zanesený palivový filtr drasticky redukuje přívod paliva. Toto zanesení způsobuje nepravidelný chodu motoru, který omezuje jeho výkon. Testy prokázaly, že BG 208 účinně odstraňují akumulované úsady v palivovém filtru.
Podobné produkty