Ford Mustang Shelby GT350 - 2018 black

ID: 20550144918
Měrná jednotka: ks
2 141 700 Kč
1 770 000 Kč bez DPH


Při nákupu nad 25 000 Kč, máte dopravu ZDARMA

Není skladem
Novinka
Náš tip

Stručný popis


2018 Ford Mustang Shelby GT350 s motorem 5.2L Flat Plane Crank V8 - (tedy plochá klika - technologie vysoko-otáčkových motorů Ferrari) o výkonu 530HP a krouticím momentem 582Nm. zrychlení z 0-100km je za 4.1s, maximální rychlost 296km/hod. Track Package je nyní standardním vybavení obsahující: sportovní RECARO sedačky v kombinaci Miko semiš/textil, podvozek MagneRide, Driver Control System, zesílený chladič oleje, zesílený chladicí systém oleje převodovky a diferenciálu, zesílené přední sportovní pružiny a výraznější zadní spoiler. Rádio s podporou pro FM/ AM / CD s 4.2“ obrazovkou, audio systém s 6-ti reproduktory. Kožený multifunkční sportovní volant. Parkovací kamera. co s takovým autem dělat - no to je přeci jasné !!! :)

Detailní informace


Převodovka je manuální TREMEC TR-3160 s redukovanou hmotností. Podvozek je postaven a systému MagneRide, který lze přepnou v režimech Normal a Sport. Pomocí senzorů systém snímá povrch vozovky 1000x za vteřinu pro okamžité nastavení podvozku. Ten je navržen a odladěn tak aby tlumiče, pružiny a vzpěry pracovali společně jako jeden funkční celek. Redukce váhy podvozkových komponentů, funkční odlehčená aluminová kola 19x 10.5" přední, 19x11" zadní s pneumatikami Michelin Pilot Super Sport o rozměrech 295/35ZR19 přední a 305/35ZR19 zadní, poskytují vozu vynikající jízdní vlastnosti. Brzdy Brembo obsahují vpředu dvoudílné vrtané kotouče o průměru 394mm a brzdiče se šesti pístky, vzadu jsou dvoudílné vrtané kotouče o průměru 380mm a brzdiče se čtyřmi pístky. Přední blatníky obsahuji větracími lemy odvádějící teplý vzduch od motoru a brzd. Aerodinamika vozu byla pro GT350 speciálně odladěna v aerodinamickém tunelu. Výfuková soustava s aktivními klapkami výfuků a dvojitými oválnými koncovkami.

Zadní náprava obsahuje nezávislé zavěšení realizované více prvkovou nápravou "Integral Link a nechybí ani samosvorný diferenciál TORSEN. Rozdělení hmotnosti mezi přední a zadní nápravou je v poměru 54:46.Vysokému výkonu pomáhá odlehčená konstrukce vozu, kde kapota motorového prostoru, přední blatníky a součásti zavěšení jsou vyrobené z hliníku. Vůz disponuje váhou 1.706kg.

Možnost nastavení jízdních režimů pomocí Drive Control System. Zvolený režim ovlivňuje nastavení: ABS, elektronického stabilizačního systému, trakčního systému, tuhost podvozku MagneRide, posilovače řízení a klapky výfuků. K dispozici jsou režimy Normal, Sport, Track, Weather a Drag Strip. Nezávisle na tom lze ještě přizpůsobit odezvu elektrického posilovače řízení v režimech Normal, Comfort a Sport. Launch Control umožní držet při plné akceleraci otáčky motoru v rozmezí 3000-4500 ot./min. Po uvolnění spojky reguluje točivý moment na zadních kolech pro maximální záběr. Line Lock funkce aktivuje přední brzdy pro zahřátí zadních pneumatik protáčením. Track Apps – funkce palubního počítače na měření akcelerace, brzdné dráhy, přetížení apod.


Podobné produkty